• Luna Banyo

   Şık bir modüler konsol ve mobilya sistemi bu banyolarda ön plana çıkıyor ve  zarif bir duş alanı evin diğer mekanları için uygundur . Orta yüzyılda endüstriyel iç mekanlardan esinlenerek ve yaratıcı İtalyan işçiliği ile birlikte sadelik ve zarafete karşı İskandinav tutumunu yansıtan bu koleksiyon, çok yönlü banyo mobilyaları için pazar…

  • Nalia

   Basitleştirilmiş şekiller ve bir materyal olarak ahşabın bolluğu, açık banyo konsepti için optik bir dinlenme ve serin bir rarahtlama sağlar. Banyo tasarımını ev düzenlemesinin geri kalanı (artık en karanlık köşede saklanmayan)  tanıtma fikri çok moda ve çok sayıda yaratıcı çözüm ve örnek sunuyor.

  • Orkide Banyo

   Gövde: Meşe Gövde :Mdf Kapaklar: Lake Boya Frenli Çekmece ve Kapaklar Led Aydınlatmalı Üst Modül Seramik Lavabo Hayalinizdeki Banyo Tasarımı için Mimarlarımızla İletişime Geçebilir Size ve İhtiyacınıza Uygun Tasarımlar Oluşturabilirsiniz.

  • Perla

   Gövde:Mdf Gövde: Melamin Kaplama Kapaklar Lake Boya Frenli Çekmece ve Kapaklar Led Aydınlatmalı Üst Modül Seramik Lavabo Sizde Hayalinizdeki Banyo Tasarımı İçin İç mimarlarımızla iletişime Geçebilir İhtiyacınıza en uygun çözüm önerilerini edinebilirisiniz.

  • Talia Banyo

   Gövde: Ceviz MDF Lam Kapaklar:Mdf Üzeri Parlak Lake Tezgah:Belenco Mimarlarımıza danışabilir, banyonuz için en ideal uygulamaları birlikte tasarlayabilirsiniz.

  Start typing and press Enter to search

  Alışveriş Sepeti

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  × Mimarla Sohbet