İade Koşulları

>
İade Koşulları

Aşağıda belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uyan tüm ürünlerinizi, kargoyu teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz.

1- Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.

2- Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

3- İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

4- Mobilya ürünlerinin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir hasar veya hata olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Kurulum yapılan mobilya ürünlerinde iade veya değişim yapılmamaktadır. Kurulumdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için parça gönderimi yapılmaktadır.

5- Kişiye özel üretilen, son kullanma tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler (sticker, duvar kağıtları) için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Tek kullanımlık ürünleri, ambalajını açmadan iade edebilirsiniz.

6- Kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

7- Hasarlı veya eksik parçası olan mobilya ve avize ürünlerinde eksik parçaların gönderimi yapılabilmektedir.

8- Ürününüz bize veya tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

Daha fazla bilgi için;

Telefon: +90 542 640 79 61
E-mail: [email protected]

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

× Mimarla Sohbet